لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود رایگان مجله انگلیسی Amateur Photographer November 2023

0 دیدگاه
90 دقیقه برای مطالعه
Amateur Photographer - 07 November 2023 compressed

مطالعه مجله انگلیسی در زمینه عکاسی شاید باعث بهبود زبان شما شود. آیا علاقه‌مند به عکاسی هستید و می‌خواهید از آخرین اخبار، رویدادها، تکنیک‌ها، آزمون‌های تجهیزات و نکات تاریک‌اتاق آگاه شوید؟ اگر جواب شما بله است، پس مجله Amateur Photographer – 07 November 2023 compressed را از دست ندهید. این مجله قدیمی‌ترین مجله هفتگی برای علاقه‌مندان به عکاسی در جهان است و با فرمت منحصر به فرد هفتگی، اولین منبع برای اخبار و رویدادها، به همراه مقالات درباره تکنیک‌ها، تجهیزات، آزمون‌ها و تاریک‌اتاق است.

در شماره 07 November 2023 این مجله انگلیسی، شما می‌توانید از مطالب جذاب و مفیدی بهره ببرید. برخی از این مطالب عبارتند از:

  • چگونه با استفاده از ماه، عکس‌هایی را بگیرید که به نظر می‌رسد در روز گرفته شده‌اند. جیمز آبوت، تکنیک‌هایی را نشان می‌دهد که می‌توانند صحنه را مانند روز روشن کنند و عکس‌هایی را ایجاد کنند که شما را متعجب خواهند کرد.
  • چگونه از ابزارهای جدید مجموعه Nik Collection استفاده کنید. راد لاوتون، نحوه استفاده از ابزارهایی مانند Perspective Efex، Silver Efex Pro 3 و Viveza 3 را توضیح می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند عکس‌های شما را بهبود بخشند.
  • چگونه از دوربین‌های بدون آینه استفاده کنید. مایکل توف، مزایا و معایب دوربین‌های بدون آینه را مورد بررسی قرار می‌دهد و نکاتی را برای انتخاب بهترین دوربین برای نیازهای شما ارائه می‌دهد.
  • چگونه از عکس‌های خود کسب درآمد کنید. مارتین میلر، راه‌های مختلفی را برای فروش عکس‌های خود به مشتریان، چاپ‌خانه‌ها، گالری‌ها و مجله‌ها معرفی می‌کند و نکاتی را برای قیمت‌گذاری، تبلیغات و حقوق مؤلف ارائه می‌دهد. و موارد دیگری که می‌توانید در این مجله بخوانید و از آن‌ها استفاده کنید.

از اینجا دانلود کنید:↓

Amateur_Photographer_-_07_November_2023_compressed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *