لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

Busuu ؛ یادگیری بدون محدودیت

عنوان را به انگلیسی وارد کنید
0 دیدگاه
موضوع این نوشته را وارد کنید
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه برای مطالعه

Busuu یک برنامه آموزش زبان است که به شما کمک می کند تا با اعتماد به نفس و لذت زبان های جدید را یاد بگیرید. با Busuu شما می توانید به 14 زبان مختلف دسترسی داشته باشید و با جامعه ای از بومی زبان ها و زبان آموزان ارتباط برقرار کنید. Busuu با استفاده از دروس کوتاه و جذاب، تمرینات تعاملی و فیدبک واقعی، مهارت های شما را در خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن زبان های مختلف افزایش می دهد. Busuu همچنین دوره هایی را بر اساس سطوح CEFR از A1 تا C1 ارائه می دهد و به شما امکان می دهد که پیشرفت خود را ببینید و اهداف خود را دنبال کنید. Busuu را می توانید از طریق وب سایت یا اپلیکیشن های موبایل خود استفاده کنید.

Busuu چرا خوب است؟

Busuu ؛ یادگیری بدون محدودیت

Busuu دارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که آن را از سایر برنامه های آموزش زبان متمایز می کند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • جامعه ای از بومی زبان ها و زبان آموزان. این اپ به شما اجازه می دهد که با افرادی که زبان مورد نظر شما را بلد هستند یا در حال یادگیری آن هستند، چت کنید، تمرین کنید و از آن ها کمک بگیرید. شما می توانید نوشته ها و تلفظ خود را به آن ها ارسال کنید و فیدبک دریافت کنید. شما همچنین می توانید از فرهنگ و عادات کشورهای مختلف بیاموزید و دوستان جدید پیدا کنید.
 • دروس کوتاه و متنوع. Busuu به شما دروسی را ارائه می دهد که بر اساس موضوعات و سطوح مختلف طراحی شده اند. شما می توانید دروسی را انتخاب کنید که به نیازها، علایق و اهداف شما بخورد. دروس Busuu شامل متن، صوت، تصویر، ویدیو، فلش کارت، تست و بازی هستند که زبان را برای شما جذاب و سرگرم کننده می کنند.
 • پیشرفت قابل اندازه گیری. Busuu به شما نشان می دهد که چقدر از زبان یاد گرفته اید و چه چیزهایی را باید مرور کنید. شما می توانید از طریق تست های نقطه چک و گواهینامه های رسمی، سطح خود را ارزیابی کنید. شما همچنین می توانید از طریق نمودارها و آمارها، پیشرفت خود را ببینید و با دیگران مقایسه کنید.
 • انعطاف پذیری و سازگاری. Busuu به شما امکان می دهد که زبان را در هر زمان و مکانی که مایل هستید، یاد بگیرید. شما می توانید Busuu را از طریق وب سایت یا اپلیکیشن های موبایل خود استفاده کنید و دروس را برای استفاده آفلاین دانلود کنید. Busuu همچنین به شما پیشنهادهایی می دهد که بر اساس سرعت و سبک یادگیری شما مناسب باشند.

Busuu چگونه کار می کند؟

Busuu ؛ یادگیری بدون محدودیت

Busuu به شما این امکان را می دهد که زبان های مختلف را با روش های متفاوت یاد بگیرید. شما می توانید از چندین گزینه استفاده کنید:

 • یادگیری با دروس. شما می توانید از میان 14 زبان مختلف، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و دروسی را که بر اساس سطح و موضوع شما طراحی شده اند، شروع کنید. شما می توانید دروس را به ترتیب یا به صورت تصادفی انجام دهید و از تمرینات و بازی های مختلف برای تقویت مهارت های خود استفاده کنید.
 • یادگیری با جامعه. شما می توانید با افرادی که زبان مورد نظر شما را بلد هستند یا در حال یادگیری آن هستند، چت کنید، تمرین کنید و از آن ها کمک بگیرید. شما می توانید نوشته ها و تلفظ خود را به آن ها ارسال کنید و فیدبک دریافت کنید. شما همچنین می توانید از فرهنگ و عادات کشورهای مختلف بیاموزید و دوستان جدید پیدا کنید.
 • یادگیری با اهداف. شما می توانید اهداف خود را برای یادگیری زبان تعیین کنید و Busuu به شما کمک کند که آن ها را برآورده کنید. شما می توانید از طریق تنظیم یک برنامه یادگیری، تعیین کنید که چه زمانی و چه می‌خواهید آموزش ببینید.

Busuu ؛ یادگیری بدون محدودیت

برای استفاده از Busuu شما می توانید از دو نوع طرح انتخاب کنید: طرح اساسی که رایگان است ولی دارای محدودیت هایی است و طرح پرمیوم که بین 4.87 تا 13.95 دلار در ماه است بسته به مدت زمانی که برای آن ثبت نام می کنید. طرح پرمیوم به شما دسترسی کامل به تمامی منابع Busuu برای هر زبانی که می خواهید می دهد.

محدودیت‌های این اپلیکیشن

 • نسخه رایگان بسیار محدود است و دسترسی به تمامی منابع و دروس را ندارد. برای استفاده از تمامی امکانات آن باید برای طرح پرمیوم پرداخت کنید.
 • دروس Busuu کافی نیستند برای تمرین مکالمه و تقویت مهارت های گفتاری. این اپ از فناوری شناسایی گفتار استفاده نمی کند و برای دریافت بازخورد باید به جامعه Busuu اعتماد کنید. اما این بازخورد ممکن است نادرست یا نامناسب باشد.
 • تعداد زبان هایی که  ارائه می دهد محدود است. این اپ فقط 14 زبان را پوشش می دهد و برای زبان های کمتر شناخته شده یا کمتر یادگیری شده گزینه ای ندارد.
 • محتوای Busuu کمی کسل کننده و تکراری است. دروس Busuu شامل متن، صوت، تصویر، ویدیو، فلش کارت، تست و بازی هستند، اما این منابع کافی نیستند برای جلب توجه و ایجاد انگیزه برای یادگیری زبان. دروس Busuu همچنین کمتر به فرهنگ و ادبیات زبان هدف می پردازند.

بازار گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *