لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

پادکست آلمانی Fahrt in die Dunkelheit

پادکست آلمانی Fahrt in die Dunkelheit

پادکست آلمانی Fahrt in die Dunkelheit توسط دو نویسنده و راوی به نام‌های Josch و Christoph ساخته شده است و در هر قسمت آن‌ها دو داستان را برای شنونده‌ها تعریف می‌کنند. یکی از این داستان‌ها واقعی است و دیگری دروغ. شنونده‌ها باید حدس بزنند که کدام داستان واقعی است و کدام دروغ. در پایان هر قسمت، آن‌ها جواب را اعلام می‌کنند و منابع خود را معرفی می‌کنند. این پادکست به زبان آلمانی است و برای کسانی که علاقه‌مند به داستان‌های ترسناک، معمایی و عجیب هستند، البته اینبار شرایط فرق دارد و به سراغ داستان واقعی شوماخر رفته‌اند.

ده سال سکوت ما از زمان حادثه اسکی چیزی از مایکل شوماخر نشنیده ایم. خانواده قهرمان فرمول 1 دلایلی برای سکوت خود دارند. او به عنوان یک راننده مسابقه، یکشنبه را به یک مراسم تلویزیونی تقریبا مقدس برای میلیون ها نفر تبدیل کرد – و خود را به یک ستاره جهانی تبدیل کرد.
حتی کسانی که سال ها او را در سراسر کره زمین همراهی کردند – مانند میزبان ما ینس گیدئون. او به دنبال شوماخر می رود و برادرش رالف و پسرش میک را ملاقات می کند. او ترتیب ملاقات با نوربرت هاگ، رئیس دیرینه اش و رقیب سرسختش میکا هاکینن را می دهد. او با شاهدان معاصری مانند تامی اشمیت، فرانزیسکا ون آلمسیک، باستیان شواین اشتایگر، درک نویتزکی و اسمودو ملاقات می کند. همیشه این سوالات را دنبال کنید: مایکل شوماخر کیست؟ و: چرا ده سال سکوت است؟ در ادامه می‌توانید پادکست آلمانی Fahrt in die Dunkelheit  گوش دهید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *