لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

رازهای گفتگو به زبان انگلیسی

0 دیدگاه
6 دقیقه برای مطالعه
گفتگو به زبان انگلیسی

گفتگو به زبان انگلیسی برای خیلی از زبان آموزان چالش بزرگیست. دانستن چگونگی صحبت کردن به زبان انگلیسی درهای مشکلات زبانی را برای شما باز می‌کند و زندگی شما را تغییر می‌دهد. چگونه می‌توانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و در صحبت کردن به آن، اعتماد به نفس پیدا کنید؟ با رعایت این شش قانون ساده!

۱) ساده فکر کنید

در بیشتر موقعیت‌های روزمره، برای مثال در یک کافه، ما از جملات کوتاه و ساده استفاده می‌کنیم، پس لازم نیست به‌دنبال کلمات عجیب بگردید.

در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی سطح A1، شما بلافاصله شروع به صحبت کردن به انگلیسی می‌کنید با استفاده از عبارات کوتاه در گفتگوهای روزانه معمول و سپس بازخوردی که از معلمان حاضر در خارج کشور دریافت می‌کنید.

۲) زبان اول خود را فراموش کنید

ترجمه همیشه کار را سخت می‌کند و شما را از تفکر مستقیم به انگلیسی باز می دارد. سعی کنید مفهوم کلمات را درک کنید و در محیط‌هایی قرار بگیرید که انگلیسی زبان هستند. مثلا گروه‌های مجازی خارجی و…

گفتگوی روزمره به زبان انگلیسی

3) صحبت کردن را تمرین کنید

تنها راه یادگیری نحوه گفتگو به زبان انگلیسی، صحبت کردن است، به همین دلیل است که کلاس های ما بر روی صحبت کردن تمرکز می کنند. و پس از دستیابی به زبان جدید، با بازتولید آن با دیگران در جلسات گفتاری با یک معلم متخصص زبان انگلیسی، اعتماد به نفس بیشتری کسب خواهید کرد. از صحبت کردن، اشتباه داشتن و حتی خندیدن دیگران نترسید چون همه زبان آموزان، برای یادگیری در کنار شما هستند.

4) گوش کنید

گام بعدی برای تمرین صحبت کردن، گوش دادن به دیگرانی است که انگلیسی صحبت می کنند. می‌توانید برای تمرین درک لهجه‌های مختلف به سایر زبان‌آموزان از سراسر جهان گوش دهید. معلمان زبان انگلیسی که در کشورهای خارجی زندگی می‌کنند یا سطح بالایی از دانش زبانی را دارند، باعث می‌شوند شما گوش‌های قوی ای برای زبان انگلیسی بسازید.

5) هدف مشخصی داشته باشید

هرکسی نیازها و ترجیحات فردی برای مطالعه دارد، به همین دلیل است که شما به یک راه حل انعطاف پذیر نیاز دارید که بتواند با شما سازگار شود. یادگیری این زبان می‌تواند دلاید مختلفی داشته باشد.  انگلیسی زبان بین‌المللی ارتباط، علم، تجارت، گردشگری و فرهنگ است. با تسلط بر این زبان، شما می‌توانید:

  • فرصت‌های شغلی و تحصیلی بهتری را پیدا کنید.
  • با اعتماد به نفس بیشتری به سفرهای خارجی بروید و با مردم و فرهنگ‌های مختلف آشنا شوید.
  • از سیستم‌ها و موسسات آموزشی برتر جهان بهره‌مند شوید.
  • توانایی‌های شناختی و خلاقیت خود را افزایش دهید.
  • زندگی جدیدی در یک کشور انگلیسی زبان آغاز کنید.
  • مهارت‌های ارتباطی خود را بهبود بخشید.
  • از دنیای هنر و سرگرمی به زبان انگلیسی لذت ببرید.
  • سطح درک خود از علم را بالا ببرید.

گفتگوی روزمره به زبان انگلیسی

6) ریسک کنید!

برای یادگیری هر چیز جدیدی باید اشتباه کنید. با تمرین گفتگو به زبان انگلیسی در محیطی دوستانه و آرام، با برخورد گرم و حرفه‌ای مدرس‌ها، استرس شما کمتر می‌شود و به شما اجازه می‌دهد اعتماد بنفس ریسک کردن را بیابید. تا در هر گروه و جمعی، انگلیسی صحبت کنید.

منبع: wallstreetenglish

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رضایی
۱۲ دی ۱۴۰۲

نام کتاب زبان مورد نیاز خود را جستجو کنید و آن را بیابید

کلاس