لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود کتاب آلمانی Verzockte Freiheit – Krall

0 دیدگاه

کتاب آلمانی Verzockte Freiheit – Krall یک کتاب در مورد بحران مالی و اروپایی است که توسط Markus Krall نوشته شده است. نویسنده یک مشاور بالارتبه است که بیش از ۲۵ سال در صحنه سیاست و اقتصاد ملی و اروپایی فعالیت کرده است. او می‌داند که در پشت پرده بحران چه اتفاقاتی افتاده است و چرا لازم است که درک شهروندان از علل و پیامدهای بحران به طور کلی مورد سؤال قرار گیرد. زیرا آنچه در معرض خطر قرار دارد، آزادی و نظم دموکراتیک ماست. کسانی که کتاب آلمانی Verzockte Freiheit – Krall را نخوانده‌اند، در مورد بحران مالی و اروپایی نمی‌توانند دیگر نظری بدهند – چون هیچ کس تا به حال بحران و پیامدهای آن را که تا امروز ادامه دارد، به این شکل جذاب و تندزبان به شما توضیح نداده است.

نویسنده در کتاب خود به چهار فصل اصلی می‌پردازد:

  • فصل اول: شکل‌گیری بحران
  • فصل دوم: بحران بانک‌ها یا چگونه جلال جهانی از دست رفت
  • فصل سوم: بحران اروپا
  • فصل چهارم: هفت گناه کبیره علیه آزادی

نویسنده در این فصول، با استفاده از تجربه و دانش خود، نشان می‌دهد که چگونه بانک‌ها، نهادهای نظارتی، بانک‌های مرکزی و سیاستمداران در ایجاد و تشدید بحران نقش داشته‌اند. او معتقد است که این عوامل با انجام تصمیمات غلط و نادیده گرفتن ریسک‌ها، سیستم مالی و اقتصادی را به لرزه درآورده‌اند. او همچنین به بررسی پیامدهای بحران برای آزادی، دموکراسی، رقابت، مالکیت و انسانیت می‌پردازد و راهکارهایی برای جلوگیری از تکرار چنین بحرانی ارائه می‌دهد.

کتاب Verzockte Freiheit – Krall یک کتاب تحلیلی و انتقادی است که به چالش‌های موجود در سیستم مالی و اروپایی پرداخته و به دنبال احیای آزادی و عدالت است.

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *