لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود کتاب آلمانی Stimmt1

0 دیدگاه

کتاب آلمانی Stimmt1 را می‌‌شناسید؟  آیا می‌خواهید زبان آلمانی را به صورت شاد و مهیج یاد بگیرید؟ آیا می‌خواهید با موضوعات جالب و جذاب زبان آلمانی را در قالب فعالیت‌های متنوع تمرین کنید؟ آیا می‌خواهید با فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای آلمانی زبان آشنا شوید و دنیای آلمانی زبانان را کاوش کنید؟

اگر پاسخ شما بله است، کتاب stimmt_1 برای شما مناسب است. این کتاب یک منبع کامل و جامع برای آموزش و تقویت زبان آلمانی سطح A1 و A2 است که بر اساس استانداردهای مشترک اروپایی برای زبان‌ها (GER) طراحی شده است.

کتاب stimmt_1 شامل 6 واحد است که هر واحد به یک موضوع اصلی مربوط می‌شود. در هر واحد، شما با 4 درس مواجه می‌شوید که هر درس شامل یک متن اصلی، یک فعالیت شنیداری، یک فعالیت نوشتاری و یک فعالیت گفتاری است. متن‌ها و فعالیت‌ها شامل موضوعات متنوعی از زندگی روزمره، مدرسه، خانواده، دوستان، سفر، ورزش، هنر و موسیقی هستند که برای افزایش انگیزه و علاقه شما به زبان آلمانی مفید هستند.

کتاب stimmt_1 همچنین شامل بخش‌های فرهنگی است که در آن‌ها شما با جنبه‌های مختلف فرهنگ و تاریخ کشورهای آلمان، اتریش و سوئیس آشنا می‌شوید. در این بخش‌ها، شما با تصاویر، نقشه‌ها، نمودارها، جدول‌ها و متن‌های کوتاه از ویژگی‌های این کشورها مطلع می‌شوید و با فعالیت‌های جالب و سرگرم‌کننده اطلاعات خود را چک می‌کنید.

کتاب stimmt_1 یک کتاب مستقل است که می‌توانید به صورت خودآموز یا در کنار کتاب‌های دیگر از همین مجموعه استفاده کنید. این مجموعه شامل کتاب‌های stimmt_2 برای سطح A2 و B1 و stimmt_3 برای سطح B1 و B2 است. با استفاده از این مجموعه، شما می‌توانید زبان آلمانی را از سطح مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید و موفقیت خود را با یک گواهینامه بین‌المللی اثبات کنید.

کتاب stimmt_1 یک کتاب دوست‌داشتنی و مفرح است که با تصاویر زنده و طنز آمیز به شما انگیزه می‌دهد تا زبان آلمانی را با خوشحالی یاد بگیرید. این کتاب را به همه زبان‌آموزان سطح A1 و A2 توصیه می‌کنیم که می‌خواهند زبان آلمانی را به صورت عملی و کاربردی یاد بگیرند و مهارت‌های خود را ارتقا دهند.

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *