لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود کتاب آلمانی Starten wir A1 + فایل‌های صوتی

Starten wir A1
0 دیدگاه
کتاب آلمانی Starten wir A1

 کتاب Starten wir A1  توسط انتشارات هوبر آلمان در سال 2018 چاپ شده است. این کتاب برای آموزش زبان آلمانی به سطح A1 مناسب است و با تمرین ها و سیلاب منظم، فراگیری زبان آلمانی را آسان کرده است. این کتاب شامل دو بخش کتاب درسی و کتاب کار است که هر کدام 168 صفحه دارند. کتاب درسی شامل 12 درس است که هر درس به چهار بخش تقسیم می شود: A, B, C و D. بخش A و B مربوط به موضوعات اصلی درس هستند و بخش C و D مربوط به موضوعات فرعی و فرهنگی هستند.

هر بخش شامل متن ها، تمرین ها، واژگان و گرامر مربوط به موضوع خود است. در انتهای هر درس یک صفحه با عنوان “Das kann ich jetzt” وجود دارد که خلاصه ای از مهارت هایی است که فراگیر در آن درس به دست آورده است. کتاب کار شامل تمرین های تکمیلی برای هر درس است که به تقویت مهارت های شنیداری، خواندن، نوشتن و گفتاری کمک می کند. همچنین در انتهای کتاب کار یک بخش با عنوان “Prüfungstraining” وجود دارد که شامل تمرین هایی برای آزمون های زبان آلمانی است.

این کتاب ها همراه با فایل های صوتی قابل دانلود از وب سایت انتشارات هوبر عرضه شده اند. این کتاب ها از جدیدترین و محبوب ترین کتاب هایی هستند که برای فراگیری زبان آلمانی در کتابفروشی ها موجود هستند. نظرات کاربران نیز بیانگر رضایت آنها از کیفیت و محتوای این کتاب ها هستند. اگر شما هم به دنبال یک کتاب جامع و کارآمد برای یادگیری زبان آلمانی هستید، پیشنهاد می کنم کتاب Starten wir A1 را امتحان کنید.

برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید↓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *