لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود کتاب آلمانی schritte plus neu 2 a1.2

دانلود کتاب schritte plus neu 2 a1.2

کتاب آلمانی schritte plus neu 2 a1.2 یکی از بهترین منابع برای آموزش زبان آلمانی به سطح A1.2 است. این کتاب شامل 14 درس است که هر کدام به یک موضوع مربوط به زندگی روزمره می‌پردازند. در این کتاب، شما می‌توانید مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و گفتاری خود را در زبان آلمانی تقویت کنید. همچنین، شما با دستور زبان، واژگان و فرهنگ آلمانی آشنا می‌شوید.

این کتاب از روش تدریس تعاملی و محوریت دانش‌آموز استفاده می‌کند. این یعنی شما در فعالیت‌های مختلفی شرکت می‌کنید که به شما کمک می‌کنند تا زبان آلمانی را به صورت عملی و کاربردی یاد بگیرید. برای مثال، شما می‌توانید با همکلاسی‌های خود به زبان آلمانی صحبت کنید، نامه‌ها و ایمیل‌هایی بنویسید، فیلم‌ها و آهنگ‌هایی را ببینید و بشنوید و غیره.

کتاب آلمانی schritte plus neu 2 a1.2  همراه با یک کتاب کار و یک کتاب تمرین تقویتی عرضه می‌شود. این کتاب‌ها شامل تمرین‌های متنوعی هستند که به شما امکان مرور و تثبیت مطالب کتاب را می‌دهند. علاوه بر این، شما می‌توانید از فایل‌های صوتی کتاب که در وب‌سایت ناشر قابل دسترسی هستند، استفاده کنید. این فایل‌ها شامل تلفظ واژگان، مکالمات و تمرین‌های شنیداری کتاب هستند.

اگر شما به دنبال یک کتاب جامع، کاربردی و جذاب برای یادگیری زبان آلمانی هستید، کتاب Schritte_plus_Neu_2_A1_2 7 را به شما پیشنهاد می‌کنم. این کتاب به شما کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس و راحتی به زبان آلمانی صحبت کنید و از آن لذت ببرید.

برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید↓

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *