لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود کتاب آلمانی Magnet neu B1

0 دیدگاه

کتاب آلمانی Magnet neu B1 یک کتاب آموزشی زبان آلمانی است که توسط ناشر Klett Sprachen منتشر شده است. این کتاب برای سطح B1 از چارچوب مرجع اروپایی زبان‌ها مناسب است و برای آموزش زبان آلمانی به جوانان و نوجوانان طراحی شده است. کتاب آلمانی Magnet neu B1 شامل 12 درس است که هر کدام به یک موضوع مربوط می‌شوند، مانند خانواده، مدرسه، ورزش، فرهنگ، سفر و غیره. هر درس شامل متون، تمرین‌ها، بازی‌ها، فعالیت‌های شفاهی و نوشتاری، و تست‌های ارزیابی است. همچنین این کتاب شامل فایل‌های صوتی، واژه‌نامه، و نکات گرامری است.

  • درس 1: خانواده. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به خانواده آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره خانواده خود و دیگران صحبت کنید و نسبت‌های خویشاوندی را بیان کنید. همچنین شما با انواع خانواده‌ها و فرهنگ‌های مختلف آشنا می‌شوید.
  • درس 2: مدرسه. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به مدرسه آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره برنامه درسی، موضوعات درسی، نمرات، امتحانات، تکالیف و فعالیت‌های مدرسه صحبت کنید. همچنین شما با سیستم آموزشی آلمان و کشورهای دیگر آشنا می‌شوید.
  • درس 3: ورزش. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به ورزش آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره ورزش‌های مورد علاقه خود و دیگران صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. همچنین شما با انواع ورزش‌ها و قوانین آن‌ها آشنا می‌شوید.
  • درس 4: فرهنگ. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به فرهنگ آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره علاقه‌های فرهنگی خود و دیگران صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. همچنین شما با انواع فرهنگ‌ها و تفاوت‌های آن‌ها آشنا می‌شوید.
  • درس 5: سفر. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به سفر آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره تجربیات سفر خود و دیگران صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. همچنین شما با انواع سفر‌ها و مقصدهای سفر آشنا می‌شوید.
  • درس 6: خوراک. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به خوراک آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره عادات غذایی خود و دیگران صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. همچنین شما با انواع غذاها و آشپزی آشنا می‌شوید.
  • درس 7: خرید. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به خرید آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره علاقه به خرید خود و دیگران صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. همچنین شما با انواع محصولات و فروشگاه‌ها آشنا می‌شوید.
  • درس 8: سلامتی. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به سلامتی آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره وضعیت سلامتی خود و دیگران صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید. همچنین شما با انواع بیماری‌ها و درمان‌ها آشنا می‌شوید.
  • درس 9: محیط زیست. در این درس، شما با واژگان و جملات مربوط به محیط زیست آشنا می‌شوید. شما می‌توانید درباره مسائل محیط زیستی خود و دیگران صحبت کنید و نظرات خود را بیان کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رضایی
۲۸ بهمن ۱۴۰۲

نام کتاب زبان مورد نیاز خود را جستجو کنید و آن را بیابید

کلاس