لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود کتاب آلمانی Exakt aktuell 1 Vorbereitung auf das Goethe-Zertifikat B1

0 دیدگاه
دانلود کتاب آلمانی Exakt aktuell 1 Vorbereitung auf das Goethe-Zertifikat B1

کتاب آلمانی Exakt aktuell 1 Vorbereitung auf das Goethe-Zertifikat B1 برای چه افرادی مفید است؟ آیا می‌خواهید برای آزمون زبان آلمانی سطح B1 آماده شوید؟ آیا می‌خواهید با اطمینان و اعتماد به نفس به مهارت‌های خود در خواندن، شنیدن، نوشتن و صحبت کردن افزوده کنید؟ آیا می‌خواهید با فرمت و استراتژی‌های آزمون Goethe-Zertifikat B1 و ÖSD-Zertifikat B1 آشنا شوید؟

اگر پاسخ شما بله است، کتاب Exakt aktuell 1 Vorbereitung auf das Goethe-Zertifikat B1 برای شما مناسب است. این کتاب یک منبع جامع و کاربردی برای آموزش و تمرین زبان آلمانی سطح B1 است که بر اساس استانداردهای مشترک اروپایی برای زبان‌ها (GER) طراحی شده است.

کتاب Exakt aktuell 1 شامل 15 مدل‌تست برای بخش خواندن آزمون است که به صورت کامل با فرمت آزمون Goethe-Zertifikat B1 و ÖSD-Zertifikat B1 هماهنگ شده‌اند. در هر مدل‌تست، شما با 5 متن مختلف از منابع متنوع مواجه می‌شوید که باید به 25 سوال چهارگزینه‌ای پاسخ دهید. متن‌ها شامل موضوعات روزمره، فرهنگی، اجتماعی، علمی و اقتصادی هستند که برای افزایش دایره لغات و اطلاعات عمومی شما مفید هستند.

کتاب Exakt aktuell 1 همچنین شامل پاسخ‌های تشریحی، ترنسکریپشن‌های متن‌های صوتی، برگه‌های پاسخ و واژه‌نامه‌های مربوط به هر مدل‌تست است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را در بخش خواندن آزمون شناسایی کنید و راه‌های بهبود آن‌ها را یاد بگیرید. همچنین، شما با استراتژی‌های موثر برای حل سوالات و مدیریت زمان آشنا می‌شوید.

کتاب Exakt aktuell 1 یک کتاب مستقل است که می‌توانید به صورت خودآموز یا در کنار کتاب‌های دیگر از همین مجموعه استفاده کنید. این مجموعه شامل کتاب‌های Exakt aktuell 2 برای بخش شنیدن، Exakt aktuell 3 برای بخش نوشتن و Exakt aktuell 4 برای بخش صحبت کردن آزمون است. با استفاده از این مجموعه، شما می‌توانید برای تمامی بخش‌های آزمون Goethe-Zertifikat B1 و ÖSD-Zertifikat B1 آماده شوید و نمره بالایی کسب کنید.

کتاب Exakt aktuell 1 یک کتاب جذاب و مفرح است که با تصاویر رنگی و طراحی زیبا به شما انگیزه می‌دهد تا زبان آلمانی را با لذت یاد بگیرید. این کتاب را به همه زبان‌آموزان سطح B1 توصیه می‌کنیم که می‌خواهند برای آزمون زبان آلمانی آماده شوند و موفقیت خود را با یک گواهینامه بین‌المللی اثبات کنند.

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رضایی
۱۲ بهمن ۱۴۰۲

نام کتاب زبان مورد نیاز خود را جستجو کنید و آن را بیابید

کلاس