لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود مجله انگلیسی Flying USA June 2021

دانلود مجله انگلیسی Flying USA June 2021

دانلود مجله انگلیسی می‌تواند به شما در یادگیری و روخوانی بهتر، کمک کند. Flying USA یکی از معتبرترین و قدیمی ترین منابع خبری و آموزشی در زمینه هوانوردی است که از سال 1927 تاکنون در حال انتشار است. این مجله انگلیسی به بررسی آخرین اخبار، نقد و بررسی هواپیماها و تجهیزات، معرفی مقصدهای پروازی، مصاحبه با خلبانان و کارشناسان، و ارائه نکات آموزشی و ایمنی می پردازد. مجله Flying USA برای علاقه مندان به هوانوردی یک منبع جامع و مفید است.

در شماره ژوئن 2021 این مجله، می توانید مطالب جالب و متنوعی را بخوانید. برخی از موضوعات این شماره عبارتند از:

  • تجربه پرواز در ساحل زیبای مندوسینو کالیفرنیا که یکی از بهترین مقصدهای پروازی برای خلبانان است. در این مقاله، شما با جاذبه های طبیعی و فرهنگی این منطقه آشنا می شوید و نکاتی را برای برنامه ریزی پرواز خود دریافت می کنید.
  • آخرین اخبار و رویدادهای هوانوردی در سراسر جهان که شامل گزارشی از نمایش هوایی در لوئیزیانا، نمایشگاه هواپیماهای تاریخی در میشیگان، و روز نیروهای مسلح در کانادا است.
  • آمار مسافران هوایی در ایالات متحده در ژوئن 2021 که نشان می دهد که تعداد مسافران در این ماه 304 درصد بیشتر از ژوئن 2020 بوده است، اما هنوز 21 درصد کمتر از قبل از شیوع کووید-19 است. این مقاله به بررسی عوامل موثر بر بازگشت مسافران به هواپیماها و چالش هایی که هنوز پیش روی صنعت هوانوردی وجود دارد می پردازد.

برای دانلود مجله از اینجا اقدام کنید:↓

دانلود فایل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *