لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

دانلود رایگان مجله انگلیسی The Saay Guardian magazine 4 November

The Saay Guardian magazine
0 دیدگاه
120 دقیقه برای مطالعه
The Saay Guardian magazine 4 November 2023

مجله انگلیسی “The Saay Guardian” در تاریخ 4 نوامبر 2023 مقالات متنوع و جذابی را منتشر کرده است. در این شماره، یکی از مقالات به بررسی تفاوت‌ها و تقسیم‌بندی‌هایی که در جامعه یهودیان آمریکا در حال گسترش است، می‌پردازد. این مقاله توسط روبین بولر نوشته شده و به بررسی تاثیر جنگ در نوار غزه بر روابط درون جامعه یهودی می‌پردازد.

در این مقاله، داستان جکی گلدمن، که پس از سال‌ها به دنبال یک کنیسه مناسب بود، به تفصیل بیان شده است. گلدمن، که از ضمایر they/them استفاده می‌کند، در خانواده یهودی محافظه‌کار بزرگ شده و در دوران کودکی در یک مدرسه خصوصی یهودی تحصیل کرده است. با این حال، پس از حملات حماس به جنوب اسرائیل در 7 اکتبر و انتقام اسرائیل در نوار غزه، گلدمن ناگهان با عدم همدردی کنگره خود با قربانیان فلسطینی روبرو شد. به همین دلیل، گلدمن تصمیم گرفت کنیسه را ترک کند.

این مقاله به بررسی احساسات پیچیده یهودیان آمریکایی در مواجهه با جنگ در اسرائیل و نوار غزه می‌پردازد. این مسئله نشان می‌دهد که چگونه تقسیم‌بندی‌ها درون جوامع یهودی در حال گسترش است و نظر عمومی را در مورد جنگ تقسیم کرده است.

این شماره از مجله انگلیسی “The Saay Guardian” با توجه به محتوای غنی و متنوعی که ارائه می‌دهد، برای خوانندگان بسیار جذاب خواهد بود.

از اینجا دانلود کنید:↓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *