لوگو
ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

آگهی استخدام Early Career Mechanical Engineer در آمریکا

0 دیدگاه
آگهی استخدام Early Career Mechanical Engineer در آمریکا

آگهی استخدام Early Career Mechanical Engineer در آمریکا همراه با ویزا اسپانسرشیپ و ریلوکیشن پکیج که به شما، تمام هزینه های مهاجرت را پرداخت می‌کنند تا بتوانید راحت‌تر به این شغل برسید.

ویزای اسپانسرشیپ یک نوع ویزای کاری است که توسط یک شرکت یا سازمان به شخصیت دیگر (معمولاً کارمند) ارائه می‌شود. این ویزا به شخص اجازه می‌دهد تا به عنوان کارمند در کشور مقصد کار کند. برای دریافت این ویزا، شرکت یا سازمان می‌بایست تعهد کند که هزینه‌های مرتبط با اقامت و کار شخص را پوشش دهد. این شامل هزینه‌های مانند بلیط هواپیما، اقامت موقت، هزینه‌های اولیه و غیره می‌شود.

ریلوکیشن پکیج نیز به مجموعه‌ای از خدمات ارائه شده توسط شرکت یا سازمان به کارمندان جدید که به کشور مقصد مهاجرت می‌کنند، اطلاق می‌شود. این خدمات شامل مواردی مانند پشتیبانی در مسائل اداری، هزینه‌های اولیه مانند بلیط و هتل در ماه اول، و تسهیل در تطبیق با محیط جدید می‌شود.

به طور خلاصه، ویزای اسپانسرشیپ به شما اجازه می‌دهد تا به عنوان کارمند در کشور مقصد کار کنید و ریلوکیشن پکیج خدماتی را فراهم می‌کند تا به شما در تطبیق با محیط جدید کمک کند.

درباره‌ی شغل آگهی استخدام Early Career Mechanical Engineer در آمریکا

 

در WSP، ما با الهام بخشیدن به پیشگامان آینده آماده برای نوآوری هدایت می شویم. ما به دنبال رشد تیم های خود با افرادی هستیم که آماده همکاری در ایجاد جوامع و گسترش مهارت های ما هستند. برای انجام این کار، ما نامزدهای تمام تجربیات، مهارت ها، زمینه ها و حوزه های زندگی را استخدام می کنیم. ما به طور فعال یک محیط کار و فرهنگ را پرورش می دهیم که در آن گنجاندن و تنوع بخشی از ساختار اساسی ما است. این از طریق سیاست ها، آموزش ها، مشارکت های محلی با سازمان های حرفه ای متنوع، به صورت رفتاری تحویل داده می شود, شبکه های داخلی و مهمتر از همه با حمایت و حمایت از رهبران ما که به تعهد ما به یک محیط کار فراگیر، متنوع، استقبال و عادلانه کمک می کند. هر چیزی در دسترس ما و شما به عنوان یک کارمند WSP است. به ما بپیوندید و به شکل دادن آینده کمک کنید!

از سال 1979 ، WSP (به طور رسمی به عنوان tk1sc در این مکان شناخته می شود) بخشی از شکل دادن به چشم انداز ساختمان در امتداد ساحل غربی است. از توسعه صنعتی به انبارها، دفتر، خرده فروشی، آموزش عالی، کالج های محلی، K-12 و مراقبت های بهداشتی، تجربه ما بیش از 40 سال است. کارکنان 250+ ما استراتژیک در شش مکان، از جمله سیاتل، ایروین، سن خوزه، لس آنجلس، ریورساید و سن دیگو گسترش یافته است و متعهد به حفظ محیط زیست ساخته شده است.

Duties and Responsibilities

 • Technical
 • Under general supervision, assist with collecting, compiling, and analyzing data from the physical work site, surveys, blueprints, schematics, data, technical drawings, computer-generated reports, and other matrices for project development, design, and construction.
 • Under general supervision design air distribution and hydronic mechanical systems.
 • Assist with performing basic professional mechanical engineering work relating to conducting research and inspections of proposed and existing site conditions, equipment, resources, building, infrastructure, and usage; and installing mechanical, and fluid flow systems to conform with applicable rules, standards, and construction or operating permits.
 • Perform routine engineering functions and provide entry-level technical assistance on various design requirements, load calculations, and operating strategies to account for the proper installation and functioning of equipment and systems according to specifications.
 • Actively communicate in a team environment.
 • Apply entry-level electrical engineering techniques in development of drawings and specifications.
 • Under general supervision design medical and laboratory specialty air monitoring and control systems.
 • Learn and grow in construction administration capabilities by performing related tasks under supervision. These tasks include reviewing construction submittals, responding to RFIs, and performing on-site field observations.
 • Industry
  • Build awareness of industry events and opportunities.
  • Observe client communication and learn best practices in external communication.

Minimum Qualifications

 • Bachelor’s degree in Mechanical Engineering, Architectural Engineering, or closely related technical certification.
 • 0 to 3 years of relevant post education experience.
 • Well-developed critical thinking and problem-solving skills with an analytical mindset.
 • Developing familiarity with relevant pluming and mechanical system codes, regulations, and compliance practices.
 • Competent interpersonal and communication skills when interacting with others, expressing ideas effectively and professionally to an engineering and non-engineering audience.
 • Proficient self-leadership with attention to detail, multi-tasking, and prioritization of responsibilities in a dynamic work environment.
 • Basic proficiency with technical writing, office automation, software, spreadsheets, technology, and tools.
 • Proven track record of upholding workplace safety and ability to abide by WSP’s health, safety and drug/alcohol and harassment policies.

اپلای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *